OS SVETOLIK RANKOVIC

Forum za sve djake osnovne skole Svetolik Rankovic

HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Obezbedjenje

Go down 
AuthorMessage
Tigar62
Admin

Number of posts : 7
Registration date : 2008-11-08

PostSubject: Obezbedjenje   Sat Nov 08, 2008 3:15 pm

Ja sam Boban Mitrovic , radim u OS " Svetolik Rankovic " kao obezbedjenje , veoma sam zadovoljan njihovim ponasanjem i razmisljanjem mada ima izuzetaka ali mladost ludost Very Happy ! Sto se mene licno tice volim dobre sportiste ali i ucenike i sam sam dugo trenirao i dalje treniram karate tako da oni kao sportisti kod mene imaju prednost mada su mi oni svi isti , svi su za mene prvo moji drugari pa onda ucenici dok nesto ne zabrljaju e onda umem da budem i ljut i strog ali niko ne sme da ih mrzi jer oni to ne rade iz zle namere nego iz neznanja! Ako ikada odem iz OS " Svetolik Rankovic " na neko drugo radno mesto,bice mi zao, jel sam se na njih navikao i znam u svakom momentu sta ko razmislja,sta ga tisti,sta mu smeta i td. Za sada toliko od mene i poruka za sve ucenike ove skole " NEMOJTE OD MENE NISTA DA KRIJETE" bilo to lepo ili ruzno! POZDRAV!!!

Last edited by Tigar62 on Sat Nov 08, 2008 4:42 pm; edited 3 times in total
Back to top Go down
View user profile
Nazzy
Admin

Number of posts : 156
Muzika : ***~Rock~***
Registration date : 2008-10-27

PostSubject: Re: Obezbedjenje   Sun Nov 09, 2008 5:53 am

Oooo Boki!!! DOBRODOSHAO!!!! Respekt Respekt Respekt Respekt Respekt Respekt Respekt Respekt Respekt Respekt Respekt Respekt Respekt Respekt Respekt Respekt Clap

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Back to top Go down
View user profile http://os-svetolik-rankovic.5forum.net
Wek@

Number of posts : 83
Muzika : ♥ ROCK ♥
Registration date : 2008-10-30

PostSubject: Re: Obezbedjenje   Sat Nov 22, 2008 10:43 am

Pozz Slobo,dobrodosao na 4um.... Ar xex
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Obezbedjenje