OS SVETOLIK RANKOVIC

Forum za sve djake osnovne skole Svetolik Rankovic

HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

...PRIChE...

Go down 
AuthorMessage
Nazzy
Admin

Number of posts : 156
Muzika : ***~Rock~***
Registration date : 2008-10-27

PostSubject: ...PRIChE...   Sun Apr 12, 2009 6:30 am

price o nesrecnoj ljubavi,ili sa happy krajem... postavljajte ovde.
na primer:

malom gradu na obali Save zavoljese se on i ona. Nije to bila obicna ljubav vec ljubav puna straha, da se ne razdvoje, da ne izgube jedno drugo. govorili su a nije za njega i da ce ga upropastiti. Jednog dana kada je morao neizbjezno otici rekao joj je a ce je voljeti i pisati joj...

1. pismo je dobila nakon tri dana. pisalo je a pati i misli na nju.

2. pismo je dobila poslije mjesec dana i bilo je puno tuge.

3. pismo je dobila nakon 3 mjeseca, pisalo je da pati ali da se privikava na novu sredinu.

4. pismo je dobila nakon 6 mjeseci i pisalo je da se snasao u novoj sredini.

5. pismo je dobila nakon 10 mjeseci i pisalo je da je zaboravlja i da je voli kao staru prijateljicu.

6. pismo je dobila nakon godinu dana i pisalo je o poznanicima i prijateljima

7. pismo je stiglo nakon 18 mjeseci i pisao je o svojoj djevojci s kojom izlazi.

8. pismo je dobila nakon 2 godine, pisao je o svojoj djevojci nadajuci se da ce i ona biti sretna.

9. pismo je stiglo nakon 2 godine i 9 mjeseci i pisao joj je o svojoj zenidbi ali se nada da ce i ona biti sretna.

10. pismo je stiglo nakon 3 godine i u njemu je pisalo:

Oprosti voljena moja sto sam se ubio dva dana poslije nakon naseg rastanka. ova pisma su ti slali moji prijatelji da bi me lakse zaboravila... VOLIM TE.....

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Back to top Go down
View user profile http://os-svetolik-rankovic.5forum.net

...PRIChE...
Back to top 
Page 1 of 1